Holiday

 
hotel rating stars

Qender, Velipoje,Shqiperi

Hotel Holiday ofron pushime cilësisore dhe moderne. Ketu ju mund të gjeni më të mirën për pushimet e verës me familjen tuaj. Kushtet janë shumë cilësore në të gjitha aspektet, duke filluar nga shërbimet për dhoma dhe kuzhina. Në Hotel Holiday mund të gjeni dhoma cilësore me pamje nga deti dhe nga rruga kryesore. Dhomat janë të pajisura me të gjitha strukturat moderne.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Sherbim ne dhome
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Telefon

During the low season (01/01- 31/05 & 01/09- 31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/06 – 31/08) reservations cancelled at least 7 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Cmimi i mengjezit eshte 2 euro per person