Valz

 
hotel rating stars

Velipoje, Pulas, Shkoder, Shqiperi

Hotel Valz gjendet në qendër të plazhit me te bukur, më të shëndetshëm dhe me të rëndësishëm, plazhit të Velipojës. Me një atmosferë relaksuese dhe shërbim të përkryer, akomodimi ne kete hotel do të jetë i paharrueshem. Akomodim behet ne barin e brendshem dhe te jashtem, ne restorant, ne suita luksoze dhe moderne, 5 dhoma dhe 3 apartamente. Në çdo dhomë hoteli ju do te gjeni nje kuzhine me te gjitha pajisjet e duhura, ajër te kondicionuar, mini bar, frigorifer, TV satelitor, linje interneti. Në hotel ju gjithashtu mund të keni në dispozicionin tuaj shërbimin e lavanderise, parkimin e makines. Hotel Valz dhe stafi profesional është gjithmonë ne sherbimin tuaj. Përveç strukturave të shumta relaksuese, hoteli ofron edhe nje pishinë familjare.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Piano bar
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor me pages
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Mikrovale
 • Mini-Frigorifer (bosh)
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe e vogel futbolli

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 10:00

Hoteli aplikon politike per krevate ekstra