Alpin Llogara

 
hotel rating stars

Parku Kombetar i Llogarase, Vlore, Shqiperi

Hotel Alpin Llogara ndodhet ne zemër të Parkut Kombëtar të Llogarasë. Me arkitekturën e tij klasike dhe moderne e cila ndërthuret mjaft bukur me ambjentin që e rrethon ju fton për të pushuar në çdo stinë të vitit. Kapaciteti: 20 dhoma me pamje nga Parku i Llogarasë të pajisura me: TV, sistem qendror ngrohjeje, frigo-bar, ballkon panoramik etj. Restoranti: Disponon dy salla restoranti të brendshme dhe nje restorant me verandë në natyrë i cili ofron kuzhinë tradicionale të zonës me produkte vendase gjithmonë të freskëta, të gjitha këto të shoqëruara me verërat më të mira të vendit dhe të huaja. Të tjera: Në ambjentet e hotelit do të gjeni dhe një kënd të mrekullueshëm pritjeje te zbukuruar me elementë tradicionale me oxhak për të ftuar të veçantë, kënd lojrash për fëmijë, parkim te bollshëm.

Shkelqyeshem, 4.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika per krevat shtese : 10 Euro per person