Ambasador

 
hotel rating stars

Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi

Hotel Ambasador është një hotel i vogël modern me 21 dhoma, në zonën e Ujit të Ftohte në Vlorë, shumë afër Plazhit të Ri. Ndërthurja e ngjyrave moderne dhe artit i japin hotelit një freski dhe pamje tërheqëse. Dhomat janë të arreduara mirë, me mobilje dhe pajisje bashkëkohore si dhe shtretër të rehatshëm. Hoteli ofron dhe një sallë konferencash për 25-30 persona per te gjithe ata qe udhetojne per biznes ne Vlore, një bar tërheqës dhe një restorant që ofron kuzhinë shqiptare dhe ndërkombëtare. Përpara hotelit ka parking falas për klientët.

Shkelqyeshem, 4.1/5.0

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Parkim Falas
  • Internet Wireless falas
  • Bar
  • Restorant
  • Sherbim lavanderie
  • Sherbim ne dhome
  • Roje sigurie
  • Zyre per makina me qera
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Banje me dush
  • Ajer te kondicionuar
  • Tharese flokesh
  • Ballkon
  • Minibar
  • Televizion
  • Tavolina pune

 During the low (01/01-31/05 and 01/10-31/12) and medium season (01/06-30/06 and 01/09-30/09)reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08) reservations cancelled at least 7 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00