Fshati Turistik Llogara

 
hotel rating stars

Parku Kombetar Llogara, Vlora, Shqiperi

Hotel Tourist Village Llogara ofron akomodim ne Parkun Nacional te LLogarase, ne Vlore duke mbuluar nje zone prej 12 km. Perbehet nga 16 shtepiza. Ne katin e katert te hotelit gjendet nje pishine, taverne, restorant, bar, fushe basketbolli, salle konference, dy dhoma te medha ne te cilat mund te organizohen evente familjare. Temperatura gjate veres te ofron nje fllad te fresket gjate dites dhe nje gjume te rehatshem gjate nates. Ne dimer Tourist Village Llogara mbulohet nga debora dhe dreret qe shetisin ne kete zone i japin nje ngjyre magjike pushimeve tuaja.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje
 • Fushe volejbolli

During the low season (01/01-30/06 & 01/09-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas. Femijet 5-11.99 vjec paguajne 50% te cmimit.