Fshati Turistik Olimpia

 
hotel rating stars

Vlore-Sarande, km 7, Radhima, Vlora, Shqiperi

Vetëm 7 km larg Vlorës në rrugën kombëtare që e lidh këtë qytet me Sarandën, gjendet fshati turistik Olimpia. Ai përbëhet nga 27 vila të vogla të ndërtuara pothuajse mbi njëra-tjetrën, duke ruajtur një tradite karakteristike te shtëpive që ndeshim në Shqipërinë jugore veçanërisht në Berat dhe Gjirokastër. Ky kompleks mund të gjendet lehte pasi është në rrugën Vlorë-Sarandë. Eshtë nje hotel i këndshëm i cili ofron dhoma të rehatshme. Është gjithashtu vendi ideal për çifte në muajin e mjaltit ose për të kaluar fundjava romantike.

Dhomat
Kompleksi Olimpia ofron një total prej 27 vilash me krevate dopjo.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

During the low season (01/01-14/07 & 01/09-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (15/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.


Check-In: 12:00

Checkout: 10:00

Politika per krevat shtese: 5 Euro ne sezon te ulet 01/01-14/07 dhe 
01/09-31/12 dhe 10 Euro ne sezon te larte (15/07-01/08)