Helia

 
hotel rating stars

Radhime, Vlore, Shqiperi

Hotel Helia ndodhet në rrugën nacionale Vlorë-Sarandë. Me pamje të detit Jon, Hotel Helia ofron relaksin qe jeni duke kërkuar për pushimet tuaja. Pamje të bukura te detit dhe te plazhit. Te hotel Helia pushimet tuaja behen të paharrueshme. Ju mund të kaloni pushime të mrekullueshme përgjatë plazhit ose te pini një pije në verandë. Stafi i hotelit është gjithmonë në dispozicion dhe flet anglisht dhe italisht.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

During the low season (01/01- 31/05 & 01/09- 31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/06 – 31/08) reservations cancelled at least 5 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 5 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femija I pare 0-9.99 vjec akomodohet falas.