Hotel Regina

 
hotel rating stars

Radhime, Vlore, Shqiperi

Gjendet në një pozicion dominues mbi detin e thellë blu dhe plazhin e pastër Ion Radhime, në gjirin e Vlorës. Hotel Regina ofron një vend të mrekullueshëm për një verë të relaksuar. Kushtet e rehatshme te kombinuara me shërbimin e mirë dhe çmimet e arsyeshme krijojne një atmosferë mikpritëse dhe pa stres. Hoteli është rinovuar në vitin 2020 dhe dyfishoi numrin e dhomave dhe përmirësoi sherbimet e tjera. Të gjitha dhomat kanë banjo në-suite me dush, ajer te kondicionuar, frigorifer, TV. Çdo gjë është e re. Hoteli ofron një bar-restorant me specialitete të peshkut e madje edhe një plazh privat. Stafi eshte shumë bashkepunues.

Bronxe award by Authentic Albania Quality Mark Regina Hotel is honoured Bronxe Award by Authentic Albania Quality Mark

Shume Mire, 3.9/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen

During the low season (01/01-15/06 & 01/10-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (16/06-30/09) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13.00

Checkout: 11.00

Politika per krevat shtese: 5 Euro per krevate.