Kompleksi Edva

 
hotel rating stars

Radhime, Vlore, Shqiperi

Struktura gjendet ne Radhime ne Vlore, disa minuta larg me makine nga Laguna e Pasha Limanit. Mysafiret e hotel Edves mund te shijojne nje zone plazhi teresisht private, nje pishine te jashtme, nje restorant dhe linje interneti falas. Gjithashtu gjenden edhe nje kopesht femijesh. Recepsioni eshte 24 ore. Te gjitha dhomat e hotelit kane ballkon me pamje nga deti. Dhomat jane te pajisura me TV, kuti sigurie, frigorifer, banjo private, kondicioner.

Mire, 2.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Internet Wireless me pagese
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi
 • Fushe volejbolli
 • Fushe e vogel futbolli

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 15:00

Checkout: 11:00

Politika per krevat shtese: 10 Euro