Lux

 
hotel rating stars

Sheshi i flamurit mbi Tirana Bank, Vlore, Shqiperi

Hotel Lux, nje investim serioz ne fushen e hotelerise, i ideuar dhe i ndertuar me mjeshteri nga arkitekte italiane. Gjendet ne qender te qytetit te Vlores, perballe Monumentit te Pavaresise dhe ofron ambjente moderne dhe mjaft relaksuese. Dhomat jane te arreduara sipas stilit modern dhe me kushte bashkekohore. Hotel Lux ofron per te gjithe pushuesit, vendas dhe te huaj, nje staf te kualifikuar, sherbim cilesor gjate 24 oreve, wireless, parking te mbikqyrur nga kamerat e sigurise. Pozicioni i mrekullueshem i Hotel Lux, e favorizon ate ne mikpritjen e pushuesve gjate kater stineve te vitit. Hotel Lux aty ku luksi nuk ka kufi, aty ku klientet jane gjithmone te paret.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Qender fitnesi
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale

During the low season (01/01-31/03 & 01/10-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/04-30/09) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night

Check-In: 14:00

Checkout: 11:30

Politika per krevat shtese:20 Euro per person.