Palace

 
hotel rating stars

Rr. Gjergj Arianiti, Vlorë

Hotel Palace ndodhet në Vlore, vetëm 750 m nga plazhi më i afërt. Ai ofron dhoma moderne të pajisura me ajër të kondicionuar dhe Wi-Fi. Hoteli ka restorantin e tij. Parkimi falas privat është në dispozicion te klienteve. Disa njësi kanë një banjo private me një dush spa, ndërsa të tjerët kanë bathrobes dhe pantofla. Disa dhoma të shfaqë një zonë të shtrojë për lehtësinë e klientëve. Një tarracë apo ballkon janë paraqitur në dhoma të caktuara. Të gjitha dhomat janë të pajisura me tualetin, tharëse flokësh dhe një TV të sheshtë.Hoteli gjithashtu ofron shërbim me qira biçikletë, ndërsa anijes mund të organizohet sipas kërkesës.  Dhërmi është 50 km larg.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

For cancellations 24 hours before arrival date, there is no penalty.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Çmimi për një krevat shtesë është 10 Euro. Check out i vonë është i mundur deri në orën 16:00 dhe klientët duhet të paguajnë 50% të çmimit total.