Paradise Beach

 
hotel rating stars

Radhime, Orikum, Vlore, Shqiperi

Me ballkone me pamje nga deti blu i Gjirit të Vlorës dhe i rrethuar nga kodrat e gjelbëra të Radhimës, hotel Paradise Beach ofron pushime të mrekullueshme. Ketu ju mund të shijoni pamjen e mrekullueshme të natyrës së virgjër, perëndimin e diellit dhe gjithashtu mikpritjen e ngrohte te personelit te hotelit.

Dhomat
Ne hotel gjenden 26 dhoma, nga te cilat 1 është dyshe, 6 janë dopio, 17 treshe dhe 2 suita.

Bronxe award by Authentic Albania Quality Mark Paradise Beach Hotel is honoured Bronxe Award by Authentic Albania Quality Mark

Shkelqyeshem, 4.3/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Sherbim lavanderie
 • Dyqan Dhuratash
 • Roje sigurie
 • Zyre per makina me qera
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Minibar
 • Tharese flokesh
 • Televizion
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

During the low (01/01-14/04 and 16/10-31/12) and medium season (15/04-30/05 and 16/09-15/10)reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/06-15/09) reservations cancelled at least 7 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days will be charged the total amount of the first night.

Check-In: 12.00

Checkout: 12.00