Partner

 
hotel rating stars

Rr.Pelivan Leskaj, Skele, Vlore, Shqiperi

Hotel Partner është vetëm 200 metra nga qendra e qytetit, nga Xhamia Muradie dhe nga deti. Ofron ambjente te brendsheme elegante dhe shumengjyreshe, Wi-Fi dhe parkim privat falas. Ajer te kondicionuar, TV satelitor me ekran te sheshte dhe minibar janë objektet standarde në të gjitha dhomat dhe suitat në Hotel Partner. Banjoja është e pajisur me tharëse flokësh. Restoranti shërben mëngjesin dhe një shumëllojshmëri të guzhines mesdhetare dhe ndërkombëtare à la carte, dhe bari eshte vendi ku mund te relaksoheni. Pritja mund të organizohet sipas kërkesës. Nje qendër tregtare ndodhet vetem pak hapa larg, po keshtu edhe plazhi popullor me rërë qe quhet Uje i Ftohte. Ju mund të vizitoni Muzeun e Pavarësisë, i cili është pak minuta në këmbë nga hoteli.

Shkelqyeshem, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale

During the low (01/01-31/03 and 01/10-31/12 reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During medium season (01/04-19/06 and 01/09-30/09) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (20/06-31/08) reservations cancelled at least 48 hours prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika per krevat shtese: 10 Euro per person.