Pavarsia

 
hotel rating stars

Lagja Pavarsia, Rr.Kosova, Skele, Vlore, Shqiperi

Hotel Pavarsia nje nga hotelet me te mira ne Vlore ndodhet shume pranë qendrës së qytetit dhe detit. Është një hotel që ofron mundësi shume te mira për të vizituar qytetin historik, Muzeun e Pavarësisë dhe disa nga qendrat tregtare që janë ndërtuar pranë tij. Dhomat janë me hapësirë dhe komode. Dritaret janë të pajisura me dopio-xham dhe grila për të siguruar mbrojtje nga elementët e jashtëm. Është një hotel i përshtatshëm jo vetëm për individë por edhe nese jeni duke udhetuar ne grup ne qytetin e Vlores.

Dhomat
Në këtë hotel ka 30 dhoma në total, 6 prej të cilave janë dyshe me shtretër të ndarë, 12 janë dopio (me shtrat matrimonial), 10 janë dhoma treshe dhe 2 suita.

Shkelqyeshem, 4.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

During the low season (01/01-31/05 and 01/09-31/12)  reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/06-31/08) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13.00

Checkout: 12.00