Regina City

 
hotel rating stars

Rruga Pavlo Flloko, Vlorë, Albania

Hotel Regina City ndodhet përgjatë bregdetit jugor të Shqipërisë dhe mirëpret mysafirët me një restorant dhe bar. Hoteli ka një pishinë me pamje nga deti. Hoteli është i pajisur me strukturë moderne me të gjitha lehtësitë e nevojshme për ta bërë qëndrimin një eksperiencë të këndshme dhe të paharrueshme. Çdo dhomë është me ajër të kondicionuar dhe e pajisur me një TV me ekran të sheshtë, ndërsa banjot jane te pajisura me një vaske ose dush. Makinat me qera ose transfertat per ne aeroport mund të organizohen për një tarifë shtesë. Ky hotel ka një zonë private plazhi dhe aty mund te ofrohen nje numër aktivitetesh të tilla si zhytja dhe peshkimi.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

Fëmijët 4-14 vjec paguajnë 50%