Riviera

 
hotel rating stars

Rr. Nermin Vlora, Vlore, Shqiperi

Hotel Riviera është një ndër hotelet me te mira ne qytetin e Vlores. Është nder të paktët hotele që ndodhen shumë pranë qendrës së qytetit të Vlorës dhe gjithashtu një ndër të paktët të licencuar dhe te vlerësuar nga Ministria e Turizmit. Hotel Riviera ofron një mundësi të mirë për të vizituar qendrën e qytetit historik, muzetë, dyqanet dhe baret e këndshme që ofron qyteti i Vlorës. Hoteli ka dhoma me sipërfaqe të bollshme dhe të rehatshme. Personeli është shumë miqësor.

Dhomat
Në këtë hotel ka në total 14 dhoma, 13 prej të cilave janë dhoma dyshe me shtretër të ndarë (që mund të bashkohen nëse është e nevojshme ) dhe 1 suitë.

Shkelqyeshem, 4.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Shkembim valute
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Telefon
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune

During the low season (01/01-14/05 and 01/10-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (15/05-30/09) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00