Sofo

 
hotel rating stars

Parku Kombetar, Llogara, Vlore, Shqiperi

Hotel Sofo ndodhet ne Parkun Kombëtar të Llogarasë. Hotel Sofo ofron shërbime me nje cilësi të lartë në një ambjent shumë relaksues. Pishat e gjelbëra i japin nje bukuri te vecante. Hotel Sofo ka ambjente moderne dhe të rehatshme. Dhomat jane te pajisura me ajër të kondicionuar, TV kabllor, minibar, Jacuzzi, shesh lojërash për fëmijë, ballkon, parking, etj . Restoranti sherben guzhine tradicionale dhe ushqime ndërkombëtare në çdo stinë të vitit. Çmimet janë shumë të arsyeshme dhe konkurruese. Hotel Sofo ka 18 dhoma.

Shkelqyeshem, 4.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh

Reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 10:00

Femija I pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.