Sunrise Resort

 
hotel rating stars

Rr.e Pashalimanit, Orikum, Vlore, Shqiperi

Sunrise resort eshte nje resort i madh dhe i kendshem qe ndodhet ne brigjet e detit Jon. Ofron nje nga pamjet me te bukura dhe kushtet me te mira per te kaluar pushime te paharrueshme. Resorti eshte i rrethuar nga qetesia, gjelberimi dhe zhurma e dallgeve te detit. Hoteli me 21 dhoma ofron kushte komode dhe bashkekohore. Restoranti ofron nje meny tradicionale dhe mesdhetare. Resorti ofron dhe nje ambjent per argetimin e femijeve. Objektivi eshte qe sherbimi qe hoteli ofron te jete nje pervoje e paharrueshme per klientet.

Shume Mire, 3.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

During the low season (15/05-30/06 & 01/09-15/09) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

Politika e femijeve: femijet 0 deri ne 4.99 vjec akomodohen falas; femijet 5 deri ne 12 vjec akomodohen me 5 Euro.