Villaggio Shehu

 
hotel rating stars

Rr.SH8 nga Vlora-Sarande km 12 Radhime Shqiperi

Apartment Villaggio Shehu gjendet ne Radhime, vetem 10 km nga Vlora. Prane struktures gjendet nje restorant dhe mysafiret mund te zbaviten ne sallen e lojerave. Linja e internetit dhe parkimi eshte falas prane hotelit. Te gjitha dhomat kane ajer te kondicionuar dhe TV. Disa prej tyre perfshijne nje dhome ndenjeje ose ballkon. Gjithashtu gjendet edhe kuzhina e pajisur me frigorifer dhe pjatalarese. Ne barin prane hotelit mund te shijohet nje pije ose nje vakt i thjeshte. Struktura ofron edhe vakte te ambalazhuara.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Roje sigurie
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli
 • Fushe e vogel futbolli

During the low season (15/09- 16/06) reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (16/06 – 14/09) reservations cancelled at least 30 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 30 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 11:00

Checkout: 10:00

Politika per krevat shtese: 15 euro per nate