Vlora

 
hotel rating stars

Justin Godar 1, Sheshi Flamurit, Vlore, Shqiperi

Gjendet në zemër të Vlorës. Hotel Vlora ofron dhoma me ajer te kondicionuar dhe ballkon. Restoranti shërben kuzhinë shqiptare dhe ndërkombëtare. Transporti per në plazh është sipas kërkeses në hotel. Dhomat perfshijne: TV satelitor, minibar dhe linje interneti Wi-Fi. Ju mund ta filloni ditën tuaj me një mëngjes a bufet ose a-la-carte. Hoteli gjendet perballe sheshit kryesor, Sheshit te Flamurit, dhe vetëm 200 metra nga Muzeu Historik. Hotel Vlora është 37 km nga Parku Kombetar i Llogarase dhe është gjithashtu në afërsi të stacionit të autobusëve të Vlorës me destinacion Tiranën apo qytete të tjera.

Shkelqyeshem, 4.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale

Booking modification or cancellation is allowed free of charge up to 1 day before arrival during low season and 2 days prior to arrival in high season (25 June - 5 September). For late cancellation or No Show 100% of the first night will be charged.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

Politika e femijeve: Nje femije deri ne moshen 3 vjec qendron falas kur perdoren shtreterit ekzistues apo krevati per femije. Cdo femije apo i rritur paguan 10 Eur ne nate ne nje krevat shtese.Politika per krevat shtese: Numri maksimal i krevateve te shtuar ne nje dhome eshte 1 dhe/ose 1krevat per femije. Cdo krevat shtese apo krevat femijesh eshte me kerkese dhe duhet konfirmuar nga hoteli.