Pashuta

 
hotel rating stars

Rr. Shtypshkronja, Voskopoje, Korce, Shqiperi

Hotel Pashuta eshte nje nga hotelet me te mira ne Voskopoje. Hoteli është një shtëpi e madhe familjare në fshatin e Voskopojës e kthyer në hotel. E ndërtuar sipas arkitekturës së fshatit me gurë dhe drurë, është një ndërtesë shumë tërheqëse me 10 dhoma. Drejtohet nga një familje vendase, e cila ka ruajtur traditat e mikpritjes duke e hapur dhe përshtatur shtëpinë e tyre për mysafirët. Dhomat janë të rehatshme dhe të pastra.
Restoranti në katin e dytë ku shërbehet mëngjesi ka një vatër zjarri dhe gatimi i shtëpisë mund të shijohet në mjedisin natyral. Një eksperience e mirëfilltë.

Shkelqyeshem, 4.1/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe e vogel futbolli

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00