Royal

 
hotel rating stars

Voskopoje, Korce, Shqiperi

Hotel Royal me një strukturë alpine, në lartësinë 1420 m mbi nivelin e detit, me kushte mjaft komode dhe të përshatura mjaft mirë me arkitekturën e Voskopojës. Voskopoja eshte rreth 15 km larg Korçës. Dhomat jane mjaft komode, me strukturë alpine, të pajisura me sistem ngrohjeje, ballkon, etj. me kapacitet: 20 dhoma (45 shtretër) të mobiluara me stil. Restoranti ofron një menu të pasur me gatime tradicionale të zonës, të alternuara me kuzhinën ballkanase dhe atë europiane. Specialiteti janë gatimet e mishit të freskët bio, bulmet bio dhe gatime tradicionale të zonës së Korçës , etj. Ambjent me pamje nga ku mund të shijoni natyrën e virgjër malore, restorant, bar, sallë konferencash, kënd ndenjeje, verandë, parkim i garantuar. Organizon festa të ndryshme. Organizohen gjithashtu shëtitje malore, sporte dimërore dhe verore si: ski, tracking, hipizem, ekspedita të ndryshme në shumë nga vëndet kulturore që ofron Voskopoja.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika e femijeve: Nga 0-3 vjec femijet jane falas